




Автомагнітола Nextone MD-501 BT екран 6.9" однодінова сенсорна мультимедіа CarPlay/Android Auto
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання без передоплат по Новій Пошті ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ, всі фото реальні, до вас
їде саме те, що на фото
Комплектація повна нічого докуповувати не потрібно все необхідне вже є в комплекті
Звук дуже якісний,16-смуговий еквалайзер

Опис товару
Бездисковий MP-5 ресивер з FM-радіо, Мультимовне меню, 6,9" сенсорний дисплей, Висока вихідна потужність (4 х 50 Вт), Модуль Вluetooth з підтримкою відтворення музики, Вбудований мікрофон, Змінювана підсвітка USB, Відтворення аудіо, відео, фото з USB. Відеовхід для камери заднього огляду. Підтримка кнопок керування з керма. Підтримка CarPlay/Android Auto.
Основні характеристики:
Фіксована лицьова панель
Ємнісний широкоформатний 6,9" IPS дисплей (1280х720)
Вихідна потужність (4 х 50 Вт) TDA7388
Налаштування звуку: 16-смуговий еквалайзер від 100Hz до 18KHz
5 передв.встановки еквалайзера/LOUD (тонкомпенсація)
Відтворення аудіофайлів MP3/WMA/OGG/APE/ACC/FLAC
Відтворення файлів AVI/FLV/MP4/RM/RMVB/3GP/MPG/MKV/VOB/MOV
Перегляд графічних файлів JPEG/BMP/GIF/TIF
Зміна шпалер робочого столу
Вибір логотипу завантаження
Регулювання — яскравості/ контрастності/насиченості дисплея
Денний/нічний режим яскравості дисплея (у разі під'єднання зеленого дроту до габаритів)
Приглушення/Від'єднання дисплея іконкою на головному екрані
Цифровий FM тюнер
Банк пам'яті на 18 радіостанцій FM
Вluetooth з підтримкою A2DP
Вбудований мікрофон
Phone Link (керування смартфоном з екрана магнітоли)
Підтримка CarPlay/Android Auto (бездротовий)
Інтерфейс USB
Інтерфейс USB для заряджання мобільних пристроїв
Інтерфейс Type C (для заряджання мобільних пристроїв)
Аудіовихід (2 канали) RCA — 2 шт.
Підтримка кнопок керування керма (гумове)
Відеовхід для камери заднього огляду, активується у разі під'єднання рожевого дроту до ліхтаря заднього ходу (+12 В)
Підтримка камер формату-(CVBS-PAL/CVBS-NTSC/AHD 720P)
Відеовихід — 2 шт.RCA (V1) (дублювання зображення на зовнішній монітор)
Мультимовний інтерфейс ( російський, англійський тощо)
Під'єднання — ISO роз'єм;
Стандартний монтажний розмір 1 DIN; 180х50 мм (розмір лицьової панелі 194х72 мм)
Глибина корпусу — 100 мм
Додатково:
Вибір логотипу завантаження — налаштування — логотип — код 1688 — натиснути ОК — відкриються логотипи.
Вибрати потрібний логотип.
Гарантія — 12 міс.

Комплектація
MP-5 ресивер
Чуйка
ISO роз'єм
Пульт ДК
Ключ для демонтажу
Інструкція
Індивідуальне пакування



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AVI, FLAC |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 16 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nextone |
| Модель | MD-501 |
- Ціна: 2 550 ₴




