




Автомагнітола Cyclone MP-1094 BT з блютузом 4*50 ват однодінова 1 din дін магнітофон радіоприймач Type-C FLAC
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна однодінова автомагнітола Cyclone MP-1094 з блютузом
Можливість керування магнітолою через мобільний застосунок через блютуз (iCar Link);
Є роз'єм Type-C/USB/AUX/microSD

Фото зроблені особисто нами,клієнт отримує саме те, що на фото
Відправляємо без передоплат по Новій Пошті на день замовлення, пакуємо самі
Гарантія 12 міс
Є багато інших моделей, а також магнітоли розмірністю 2 дін

Опис товару
Бездискова MP3 магнітола з FM тюнером, Bluetooth. Фіксована передня панель, слот USB, слот MicroSD, великий, добре читаний LCD дисплей, Інтерфейс Type C для заряджання мобільних пристроїв, Застосунок для керування з мобільного телефона (Android/IOS) iCar Link
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
MP3 програвач з FM тюнером;
Фіксована передня панель;
Великий інформативний дисплей;
Підсвітка кнопок — змінна;
Керування магнітолою через мобільний застосунок через Блютуз (iCar Link);
Вихідна потужність 4 х 50 Вт (радіатор);
Сумісність із форматами MP3,WMA, FLAC;
Читання ID3 TAG;
Пошук за папками;
Эквалайзер (NATURAL/ POP / CLASS / ROCK/FLAT/ JAZZ/ SUPER BASS);
Інтерфейс microSD;
Інтерфейс USB;
Інтерфейс Type C для заряджання мобільних пристроїв;
Вхід AUX;
Лінійний аудіовихід — RCA — 4 шт.;
Лінійний аудіовихід для під'єднання сабвуфера — RCA — 2 шт.
Автоматичне занесення станцій у пам'ять;
Режим тонкомпенсації;
Під'єднання — ISO роз'єм;
Стандартний монтажний розмір 1 Din;
Гарантія — 12 міс.

Комплектація
Магнітола
Чуйка
ISO роз'єм
Пульт ДК
Інструкція
Індивідуальне паковання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | TFT |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, WAV, FLAC, MP3 |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 7 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Cyclone |
- Ціна: 1 620 ₴




