




Автомагнітола Cyclone MP-1097 DSP процесор BT магнітофон однодіновий в машину з блютуз FLAC радіоприймач
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання без передоплат на день замовлення через перевізника Нова Пошта
Кожен апарат перед відправленням перевіряється, гарантія 12 міс

Опис товару
Автомагнітола CYCLONE MP-1097 DSP з якісним звучанням і широкими можливостями щодо налаштування звуку, 2 виходи для під'єднання сабвуфера, змінна підсвітка дисплея й кнопок керування. Фіксована лицьова панель, Bluetooth з профілем A2DP, вхід для під'єднання зовнішнього мікрофона. Яскравий, контрастний LCD дисплей.
Керування й настроювання магнітоли за допомогою мобільного застосунка VE Audio (Andriod/IOS) через Блютуз;
MP3 програвач з FM тюнером;
Фіксована передня панель;
Вихідна потужність 4 х 50 Вт (TDA 7851);
Якісний звук (DSP — цифрова обробка аудіосигналу);
7 перед. установок еквалайзера;
Сумісність із форматами MP3,WMA, FLAC; читання ID3 TAG;
Bluetooth з профілем A2DP;
Вбудований мікрофон;
Вхід для під'єднання зовнішнього мікрофона;
Інтерфейс USB;
Інтерфейс Type C для заряджання пристроїв (5В/2,1А);
Інтерфейс microSD;
Пошук файлів за папками;
Лінійний mini-jack стереовхід AUX;
Годинник;
Лінійний вихід (4 RCA);
Вихід для під'єднання сабвуфера (2 шт. RCA) з функцією регулювання;
Оптичний аудіовихід;
Змінювана підсвітка кнопок;
Яскравий, великий, контрастний LCD-дисплей;
Роз'єм ISO;
Стандартний монтажний розмір 1 Din;
Гарантія 12 місяців

Комплектація
Магнітола
ISO роз'єм
Інструкція
Індивідуальне паковання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | TFT |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, FLAC, MP3 |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 7 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Cyclone |
| Модель | MP-1097 DSP |
- Ціна: 2 680 ₴




