




Автомобільний відеореєстратор CYCLONE DVF-84 v2 12 Мп камера FULL HD у машину кут 170 WI-FI
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Компактний реєстратор DVF-84 v2 з WiFi без дисплея, змінюваний кут нахилу камери (проворотом реєстратора в кріпленні, широкі кути огляду, повністю автоматичний режим роботи. Параметри реєстратора виконуються через застосунок RoadCam на смартфоні через Wi-Fi-канал.
Кріплення на 3М скотчі (знімний майданчик)

Характеристики:
Відеореєстратор із високою роздільною здатністю записування; без дисплея;
Процесор оброблення зображення NOVATEK 96672; sensor GC2053;
6-шарова скляна лінза;
Кут огляду 170 градусів;
Роздільна здатність відеозапису 1920x1080 (1080FHD) / 1280х720 (720Р);
Швидкість кадрів за секунду: 30;
Вбудований Wi-Fi;
Режим записування: автоматична під час вмикання, за датчиком удару;
Вбудований датчик удару (G сенсор);
Режим <паркування>
Накладення дати та часу на відео;
Режим фотосьемки;
Режим перегляду збережених файлів (через програму на смартфоні);
Настроювання й керування реєстратора через мобільний застосунок;
Інтервал запису в хвилинах 1,3,5,10;
Розмір відео ( 1 хвилина FHD= 100 Мб/ MPEG 4)
Підтримка карт microSD до 128GB.
Живлення: з/у від прикурювача автомобіля 5 В;
Вбудований мікрофон;
Розмір відеореєстратора — (Шірина х Діаметр) — 98х28мм (36 мм із лінзою)
Гарантія 12 місяців.

Функціональні можливості
Максимальна роздільна здатність відео : FullHD (1920x1080)
Кількість камер : 1
Активація запису : Автоматично під час увімкнення, За датчиком удару, Режим паркування
Обладнання : microSD, Wi-Fi
Підтримка навігації : Немає
Частота кадрів за секунду : 30
Кут огляду : 145-170
Вбудований екран : Немає
Напруга бортового ланцюга : 9-16В

Комплектація
Відеореєстратор CYCLONE DVF-84 Wi-Fi
Зарядний пристрій від прикурювача (mini USB)
Інструкція
Індивідуальне паковання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Режим запису | Безперервна, Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Процесор | Novatek |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 170 град. |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Довжина шнура | 3 м |
| Меню російською | Так |
| Кут нахилу | 320 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Канали запису | 1 |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Поворотний екран | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 28 мм |
- Ціна: 2 150 ₴




