




Автомобільна компонентна акустична система Mystery MF 6.2 динаміки колонки в машину 16 см 6,5" 220W набір
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар новий,ціна за комплект як на фото.Відправляємо по Новій Пошті (УКРПОЧТА) без передоплат, немає

Акустика компонентного типу робить звучання деталізованішим із ухилом на низькі
частоти,звук не змішується в "кашу", ви чуєте всі ноти та інструменти, оскільки кожен динамік грає
тільки у своєму частотному діапазоні

Опис товару
Технічні параметри:
Автоакустика Mystery MF 6.2
Розміри (НЧ/СЧ/ВЧ): 6.5"/-/0,75"
Номінальна потужність: 65 Вт
Максимальна потужність: 220 Вт
Діапазон відтворюваних частот: 45 Гц - 21 кГц
Опір: 4 Ом
Чутливість: 92 дБ
Кросовер: 6 дБ/окт

Низькочастотний динамік
- Дифузор із текстурованого поліпропілену
- Підвіс із гуми NBR
- Магніт високої щільності класу Y30
- Штампований кошик Euro DIN
Середньочастотний динамік
- Дифузор із текстурованого поліпропілену
- Магніт високої щільності класу Y30

Високочастотний динамік
- Купольний високочастотний динамік із 0,75" шовковим дифузором і неодимовим магнітом

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 65 Вт |
| Максимальна потужність | 220 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 45 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 370 ₴/комплект




