




Автомагнітола PHANTOM-DVX-501 CP BT екран 5" однодінова сенсорна мультимедіа GPS магнітофон AndroidAuto CarPlay
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання без передоплат по Новій Пошті
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦЕВ
Бездисковий MP-5 ресивер з FM-радіо, Мультимовне меню, 5" сенсорний дисплей, Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт), модуль Вluetooth з підтримкою відтворення музики, Вбудований мікрофон. Змінна підсвітка сенсорних кнопок, Відтворення аудіо, відео/microSD. Відеовхід для камери заднього огляду. Підтримка кнопок керування з керма. Підтримка CarPlay/Android Auto.

Основні характеристики:
Фіксована лицьова панель
Ємнісний широкоформатний 5" TFT дисплей (800х400)
Вихідна потужність (4 х 45 Вт) TDA7388
Настроювання звуку: 10-смуговий еквалайзер від 30Hz до 16KHz
5 попередніх режимів еквалайзера/LOUD (тонкомпенсація)
Відтворення аудіофайлів MP3/WMA/OGG/APE/ACC/FLAC
Відтворення файлів AVI/FLV/MP4/RM/RMVB/3GP/MPG/MKV/VOB/MOV
Перегляд графічних файлів JPEG/BMP/GIF/TIF
Зміна шпалер робочого столу
Регулювання — яскравості/ контрастності/ насиченості дисплея
Денний/нічний режим яскравості дисплея (у разі під'єднання синього дроту до габаритів)
Вимкнення дисплея іконкою на головному екрані
Цифровий FM тюнер
Банк пам'яті на 18 радіостанцій FM
Вluetooth з підтримкою A2DP
Вбудований мікрофон
Phone Link (керування смартфоном з екрана магнітоли)
Підтримка CarPlay/Android Auto (бездротовий)
Вхід AUX (на тильній стороні)
Інтерфейс USB — 2 шт. (1 шт. для заряджання мобільних пристроїв)
Інтерфейс Type C (для заряджання мобільних пристроїв)
Інтерфейс microSD
Аудіовихід (2 канали) RCA — 2 шт.
Підтримка кнопок керування керма (резистивний)
Відеовхід для камери заднього огляду (CAMIN), активується під час під'єднання фіолетового дроту до ліхтаря заднього ходу (+12 В)
Підтримка камер формату (CVBS-PAL або CVBS-NTSC)
Відеовихід — 2 шт. RCA (повне дублювання зображення на зовнішній монітор)
Мультимовний інтерфейс (український, російський, англійський тощо)
Під'єднання — ISO роз'єм;
Стандартний монтажний розмір 1 DIN; 180х50 мм
Глибина корпусу — 72 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phantom |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AVI, FLAC |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 10 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | PHANTOM |
| Модель | DVX-501 |
- Ціна: 3 060 ₴









