-13%










Автоакустика Піонер 400 ват овали 3-смугові динаміки автомобільні в машину авто Pioneer XS-GTF6937 задні в полку 6*9"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найвдаліша модель серед 3-х смугової акустики по даному бренду

Серія з потовщеними магнітами
Є вся лінійка-пискавки ,круглі -10-13-16 см. Ціна вказана за пару
Весь товар новий і перевіряється,динаміки добре грають на всіх частотах,
залишитесь задоволені звуком

Відправимо у ваше місто без передоплат по Новій та Укрпошті в день
замовлення ,все гарно запакуєм

Технічна характеристика:
Кількість смуг: трисмугова
Максимальна потужність: 400 Вт
Модель: XS-GTF6937
Номінальна потужність: 120 Вт
Діапазон частот: 27-37000 Гц
Типорозмір: еліптичний
Серия: 6937
Розмір динаміка: 6 x 9" (160 x 225 мм)
Доставка по всіх регіонах України.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 93 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 550 ₴/пара




