-9%










Коаксіальна акустика Kicx QR 693 200 ват овали 3-смугові динаміки автомобільні колонки в машину в полку задні 6*9"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трьохсмугова коаксиальна акустика серії QR від компанії Kicx.

Загальні характеристики
- Тип товару: Коаксіальна акустика
- Типорозмір, дюйм: 6x9" (16x23 см)
- Кількість смуг: 3-смугова
- Номінальна потужність (RMS): 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон частот: 50 ~ 20000 Гц
- Чутливість (SPL): 92 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Звукова котушка ВЧ, дюйм: 0.51" (13)
- Матеріал мембрани: Целюлоза

- Типорозмір СЧ, дюйм: 2" (51)
- Звукова котушка НЧ, дюйм: 0.51" (13)
- Матеріал магніту: Ферит
- Звукова котушка НЧ, дюйм: 1.2" (30)
- Матеріал магніту: Ферит
- Матеріал підвісу: Бутилкаучук
- Матеріал дифузора: Целюлоза
- Тип корзини: стальна Штампована

- Резонансна частота (Fs): 50 Гц
- Настановна глибина: 85 мм
- Доп. комплектація: Захисні сітки
- Кількість в упаковці: 2 шт (пара)



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 330 ₴/пара




