Топ
-8%










Автоакустика Коаксіальна 2-x смугова 80Вт Kicx QR 652 6,5" (16.5см) динаміки колонки в машину в карти полицю автомобільні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коаксіальна 2-x смугова автоакустика Kicx QR 652
Технічні характеристики

- Найменування моделі: QR 652.
- Тип: 2-x смугова коаксіальна.
- Розмір низькочастотного динаміка: 6,5 "(165 мм).
- Розміри магніту низькочастотного динаміка: 80x40x15 мм.
- Вага магніту низькочастотного динаміка, р: 284.
- Звукова котушка низькочастотного динаміка: 25 мм ASV.
- Резонансна частота Fs, Гц: 70.
- Підвіс: бутилкаучук.
- Розмір високочастотного динаміка: 0,5″(13 мм) з PEI мембраною і феритовим магнітом.
- Розміри магніту високочастотного динаміка: 12,5×2 мм.
- Звукова котушка високочастотного динаміка: 13 мм ASV.

Загальне
- Номінальна потужність, Вт: 40.
- Максимальна потужність, Вт: 80.
- Діапазон відтворюваних частот, Гц: 70-20 000.
- Чутливість, дБ/Вт/м: 92.
- Импеданс, Ом: 4.
- Глибина установки: 2,09 "(53 мм).
- Вага динаміка, г: 785.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Максимальна потужність | 80 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 70 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 400 ₴/пара




