-12%










Автоакустика Cyclone TW-1 динаміки твітера високочастотні пищалки 180W колонки з кросоверами наружні/врізні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою та Укрпоштою, ціна за пару,товар в наявності

Кріпляться двома способами
-можна врізати в панель/карту
- так і встановити на торпеду автомобіля або картки
-подіуми в комплекті
Легко монтується в салон автомобіля й має високу якість звучання у всьому частотному діапазоні
Характеристики
Високочастотна автомобільна акустична система
• Діаметр: 35 мм (1,4 дюйми)
• Максимальна потужність: 180 Вт
• Діапазон частот: 2 000-20 000 Гц
• Чутливість: 92 дБ/Вт/м
• ВЧ дифузор: PEI (35 мм)
• Діаметр звукової котушки: 13,28 мм
• Опір: 4 Ом
• Монтажна глибина: 26,40 мм



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 1" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 2000 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴/пара





