




Автомагнітола Decker MDR-125 BT магнітофон однодіновий у машину з блютуз DSP процесор RDS FLAC радіоприймач
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання без передоплат на день замовлення через перевізника Нова та
Укрпошта
Кожен апарат перед відправленням перевіряється, гарантія 12 міс

Автомагнітола DECKER MDR-125 BT з якісним звучанням і широкими
можливостями за настроюванню звуку, 2 виходи для під'єднання сабвуфера,
змінна підсвітка дисплея й кнопок керування.
Знімна лицьова панель, Bluetooth з профілем A2DP, вхід для під'єднання
зовнішнього мікрофона. Яскравий, контрастний LCD-дисплей.
Керування й настроювання магнітоли за допомогою мобільного застосунка
Decker Audio (Andriod/IOS) по Блютуз;

Про товар
1Din MP3 програвач з FM/AM приймачем та знімною передньою панеллю.
Пристрій має 4 канальний підсилювач потужністю 50Вт на канал, а також 8
лінійних виходів для підключення додадтових зовнішніх підсилювачей.

Обробку звуку здійснюється через DSP процесор.
Для налаштування параметрів звуку та дистанційного керування встановіть в
телефон додаток Decker Audio.
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ

Характеристики та інструкції
1Din MP3 програвач з FM приймачем
• Передня панель: Знімна
• Потужність: 4 х 50Вт
• Радіоприймач: 18 FM, 12 AM, RDS
• Bluetooth: є
• Керування з мобільного телефону по Bluetooth через додаток: є
• Інтерфейс: USB
• Обробка звуку: DSP процесор (AK7604) (Кросовер ВЧ та НЧ, кросовер на сабвуфер, часові затримки, режими 6.2, 2way, 3way)
• Еквалайзер: 48 смуг
• Підсвічування кнопок: Мультикольорове
• Підтримка ID3 tag: є
• Сумісність з аудіо форматами: MP3, WMA, FLAC
• Лінійні аудіовиходи, RCA: 8 (2 центр /2 перед / 2 тил / 2 сабвуфер)
• Аудіовхід: AUX (miniJack 3.5мм)
• Вхід для зовнішнього мікрофону: є (miniJack 3.5мм)
• Пульт ДК: є
• Підтримка кнопок на кермі: є
• Радіатор: Масивний алюмінієвий
• ISO конектор: є
• Монтажний розмір: 1 Din


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | TFT |
| Передня панель | Знімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, WAV, FLAC, MP3 |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з моделлю | FM 12 |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 20 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Decker |
| Модель | MDR-125 BT |
- Ціна: 3 430 ₴




