




Автомагнітола Cyclone MP-1086 BT з блютузом 4*50 ват однодінова 1 din дін магнітофон радіоприймач FLAC
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна однодінова автомагнітола Cyclone MP-1086 з блютузом та
мультипідсвіткою
Можливість керування магнітолою через мобільний застосунок через блютуз (iCar Link);
Є роз'єм USB/AUX/microSD

Фото зроблені особисто нами,клієнт отримує саме те, що на фото
Відправляємо без передоплат по Новій та Укрпошті в день замовлення,гарно
запакуєм
Гарантія 12 міс
Є багато інших моделей, а також магнітоли розмірністю 2 дін

Про товар
1Din MP3 програвач з FM приймачем.
Пристрій має 4 канальний підсилювач потужністю 50Вт на канал, а також 4
лінійних виходи для підключення додадтових зовнішніх підсилювачей.
Для налаштування параметрів звуку та дистанційного керування встановіть в
телефон додаток EwayLink.
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ

Характеристики та інструкції
1Din MP3 програвач з FM приймачем
• Передня панель: Фіксована
• Потужність: 4 х 50Вт (IC 7388)
• Радіоприймач: 18 FM (QN8035)
• Bluetooth: є
• Керування з мобільного телефону по Bluetooth через додаток: є
• Інтерфейс: micro SD / USB
• Підсвічування кнопок: Мультикольорове
• Підтримка ID3 tag: є
• Сумісність з аудіо форматами: MP3, WMA, FLAC
• Лінійні аудіовиходи, RCA: 4 (2 перед / 2 тил)
• Аудіовхід: AUX (miniJack 3.5мм)
• Радіатор: Масивний алюмінієвий
• ISO конектор: є
• Монтажний розмір: 1 Din




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | TFT |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, WAV, FLAC, MP3 |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 7 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Cyclone |
- Ціна: 1 330 ₴




