




Ваги торгівельні товарні 150/200 кг 30*40 см ваги посилені складські підлогові господарські базарні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги дуже компактні та точні, розкладна конструкція, акумулятор до 4 тижнів
тримає,платформа посилена 30*40 см

Товар новий, пересилання — Нова та УкрПошта, перед відправленням перевіряємо, гарантія 12 міс
В наявності ваги на 200-350 кг зі стійкою (дротові) та 200-300-600 кг бездротові (блютуз,вай-фай)
В оголошенн і вказана ціна за ваги на 200 кг (провідні зі стійкою) з платформою 32*42 см


Характеристики:
Максимальна вага — 200 кг.
Мінімальна вага — 0,05 кг
Шкала поділки — 50 гм.
Живлення — від мережі 220V і вбудований 4V акумулятор (без електрики можуть працювати приблизно 100 годин)
Час заряджання ваг до 10 годин
Час безперервної роботи без під'єднання до мережі до 4 тижнів (100 годин автономної роботи)
Водонепроникна клавіатура.
Мають 7 комірок пам'яті для ціни
Платформа зі сталі
Розміри вантажопідіймової платформи: 400 * 300 мм.
Робоча температура від -30 °C до +45 °C
Функції
Автоматичне встановлення нуля
Тара
Встановлення ціни
Сумізування покупок
Пам'ять цін (7 позицій)
Підсвітка
Комплектація
Ваги;
табло;
мережевий шнур;
стійка для циферблата,
акумулятор;
інструкція з експлуатації.


| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 200 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 50 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 400 мм |
| Ширина платформи | 300 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
- Ціна: 2 320 ₴




