




Ваги торговельні до 50 кг товарні базарні для ринку кафе магазину їдальні кухні ресторану 20-30-40 кг
Пересилаем новою поштою з оплатою при отриманні

Ваги перевіряються ,мають високу точність та гарантію ,товар в наявності ,відправляєм швидко
в оголошенні ціна вказана за ваги на 50 кг

Основні характеристики
Тип ваги Торгові
Тип управління Електронне
Тип живлення Акумулятор, Мережа 220 В
Опис
Електронні торгові ваги до 50 кг Staropera
Максимальна вага - 50кг
Шкала розподілу - 5г
Живлення - від мережі 220V і вбудований акумулятор 6V (без електрики можуть працювати близько 4-х тижнів більше 100 годин)
Таруються
Призначені для зважування товарів та визначення вартості зваженого товару
Пам'ять ціни на товар
Дисплей з підсвічуванням
Розмір платформи 25Х35
Мають 7 комірок пам'яті для ціни
Двостороннє табло (2е для клієнта)
Корпус пластиковий, платформа - нержавіюча сталь.
Робоча температура від -10С до +40С
Коли ваги знаходяться в режимі бездіяльності то вони автоматично входять в режим низького споживання енергії
Мають вбудований індикатор рівня і регульовані ніжки
Є індикатор розряду батареї




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 382 мм |
| Ширина | 362 мм |
| Висота | 133 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 340 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 100 ₴




