




Ваги торгівельні товарні бездротові блютуз 200 кг WI-FI вай-фай підлогові посилені складські 32*42 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відсилання за новою поштою без передоплат

Ваги бездротові на 200 кг з посиленою платформою з армованої катаної сталі розміром 32*42 см

У наявності — 200-300-600 кг,ціна від номіналу залежить
300 кг платформа — 42х52 см
600 кг платформа — 52 * 62 см
Характеристики ваг до 200 кг:
НПВ (найбільша межа зважування): 200 кг
НмПВ (найменша межа зважування): 0.05 кг
Дискретність (ділення): 50 грамів
Ширина платформи: 42 см
Довжина платформи: 32 см
Корпус головного пристрою: метал
Тип індикатора: РК дисплей
Кількість дисплеїв: 3
Кількість індикаторів: 3
Підсвітка, вмик./вимк.: так (економ режим)
Колір підсвітки дисплея: зелений
Жорстка зварна рама: так
Ніжки з регулюванням за висотою: так
Матеріал платформи: нержавіюча сталь
Електроживлення: Акумулятор 4V/4Ah, мережа 220V
Тривалість роботи від АКБ: 100 годин
Автоматичне встановлення нуля: так
Функция тара: да
Встановлення ціни: так
Сумізування покупок: так (до 99)
Кількість комірок пам'яті цін, шт.: 3
Діапазон робочих температур: від -20 °C до +40 °C

Самовивозу немає, висилаємо без передоплат, у день замовлення



| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 200 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 50 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 420 мм |
| Ширина платформи | 320 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
- Ціна: 3 350 ₴



