




Ваги торгівельні товарні бездротові блютуз 300 кг WI-FI вай-фай складські підлогові господарські 42*52 см
Відсилання через перевізника нова пошта без передоплат в день замовлення

У наявності — 200-300-600 кг, ціна від номіналу залежить, в оголошенні вказана ціна за ваги на 300 кг
Ваги бездротові на 300 кг із посиленою платформою 42*52 см з армованої катаної сталі
ГАРАНТІЯ 12 МІС, у комплекті 2 блочки зарядки та сумка-чохол

Характеристики ваг до 300 кг:
НПВ (найбільша межа зважування): 300 кг
НмПВ (найменша межа зважування): 0.1 кг
Дискретність (ділення): 100 грамів
Ширина платформи: 42 см
Довжина платформи: 52 см
Корпус головного пристрою: метал
Тип індикатора: РК дисплей
Кількість дисплеїв: 3
Кількість індикаторів: 3
Підсвітка, вмик./вимк.: так (економ режим)
Колір підсвітки дисплея: зелений
Жорстка зварна рама: так
Ніжки з регулюванням за висотою: так
Матеріал платформи: сталь
Електроживлення: Акумулятор 4V/4Ah, мережа 220V
Тривалість роботи від АКБ: 100 годин
Автоматичне встановлення нуля: так
Функция тара: да
Встановлення ціни: так
Сумізування покупок: так (до 99)
Кількість комірок пам'яті цін, шт.: 3
Діапазон робочих температур: від -20 °C до +40 °C
Самовивозу немає надсилання через нову пошту без передоплат



| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 520 мм |
| Ширина платформи | 420 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
- Ціна: 4 230 ₴



