




Автомагнітола Піонер Pioneer 4012 змінне підсвічування 1 дін din блютуз BT вихід під камеру читає всі формати
Відправка по новій пошті ,у даної моделі є блютуз,пульт на кермо,екран 4дюйма,підсвічування -змінна 7 кольорів така модель в 3-х варіантах ,багата комплектація з пультом на кермо,шахтою і еврофишкой на підключення
Різниця між моделями в розположении екрану -посередині,ліворуч,праворуч

Магнітола у максимальній комплектації
-вихід під камеру заднього виду
-блютуз
-змінне підсвічування
-пульт на кермо
-читає всі фото і відео-формати
-шахта і проводи в комплекті
камери заднього виду продаються окремо
Самовивозу немає ,відправляємо новою поштою в день замовлення ,пакуємо товар самі ,за упаковку наші клієнти не платять

Відправка без передоплат -нова пошта
Характеристики:
- дисплей: TFT, 4 дюйма
- відтворення файлів: AVI/DVIX/MP4/MP3/Jpeg/WMA і ін;
- USB порт 2.0;
- SD/MMC слот;
- стерео FM тюнер з автосканированием;
- пам'ять на 18 станцій;
- виключення з автозапоминанием станції і треку;
- еквалайзер;
- регулювання ВЧ і НЧ;
- багатофункціональний пульт ДУ;
- пікова вихідна потужність 4х50W;
- функція MUTE;
- лінійний вихід RCA Відео і звук;
- аудіо формати: MP3, WMA, WAV, FLAC, OGG, APE;
- відео формати: RM, RMVB, DVD(VOB), VCD(DAT), MP1, MP2, DIVX, XVID, MP4, H263, H264, FLV, 3GP, SWF, AVI, ASF, MJPEG;
- відеовихід;
- відеовхід;
- Bluetooth;
- змінне підсвічування кнопок (6 кольорів);

Комплектація:
- автомагнітола
- роз'єм ISO (євророз'єм)
- пульт ДУ
- інструкція англійською мовою
- упаковка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Тип екрану | TFT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Windows CE |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 5 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Висота | 49 мм |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Сенсорний екран | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | pioneer |
| Модель | 4012 |
- Ціна: 1 600 ₴




