




Автомагнітола Pioneer Піонер BT-520 з блютузом 4*50 ват однодінова 1 din дин 2 usb магнітофон
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна однодінова автомагнітола піонер ВТ-520 з блютузом на 2 usb входу
один usb безпосередньо для прослуховування музики з флешки, інший для заряджання
телефона або будь-якого іншого ґаджета в машині

Фото зроблені особисто нами,клієнт отримує саме те, що на фото
Відправляємо без передоплат по Новій Пошті на день замовлення, пакуємо самі
Гарантія 12 міс
Є багато інших моделей, а також магнітоли розмірністю 2 дін

Характеристики Pioneer ВТ-520:
Тип Mp3
Типорозмір 1 DIN
Тип екрана TFT
Передня панель Незнімна
Робочі діапазони частот FM
Потужність 50.0(Вт)*4
Підтримувані формати WMA, MP3
Наявність Bluetooth Так
USB-інтерфейс Так
Порт для SD-карти Так
Підтримка iPod Так
TV-тюнер Ні
Наявність GPS-модуля Немає
RCA-виходи 2 пари
Екран
Сенсорний екран Немає
Входи та виходи
Входи та виходи Аудіовихід
Додаткові характеристики
Пам'ять станцій 18
Програми еквалайзера 6
Пульт дистанційного керування Так

Комплектація Pioneer BT-520:
Автомагнітола Pioneer BT-520
Дроти для під'єднання
Пульт ДК
Фірмова коробка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | TFT |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 6 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | pioneer |
| Модель | 520 |
- Ціна: 1 020 ₴




