-15%










Автомобільні динаміки колонки піонер Pioneer TS-A1074E 10 см 200 W 3-смугові акустика в панель десятки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання через перевізника Нова Пошта без передоплат в день замовлення

Ціна від розміру залежить, у оголошенні вказана за 10-ки (ціна за пару)
є всі розміри-пищалки,овали та круглі 10-13-16 см

Характеристики
Автоакустика Pioneer TS-A1074E
Виробник Pioneer
Тип акустики коаксіальна АС
Потужність 200 Вт (максимальна)
Потужність номінальна -20-25 ват
Число смуг 3
Частотний діапазон 40 — 30000 Гц
Чутливість 91 дБ


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 4 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴/пара




