




Автоакустика Соні SONY H99 пискавки твіттери 200 ват пара пещів динаміки колонки в авто для авто твітер ВЧ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання за новою поштою, ціна за кілька товарів у наявності

Кріпляться 2 способами — можна врізати в панель так і встановити на торпеду автомобіля, у комплекті подіуми.

Діаметр звукової котушки: 38 мм.
-Охолодження звукової котушки здійснюється магнітною рідиною.
-Матеріал діафрагми: PEI.
- Як магніт динаміка використовується сплав ніодіуму.
-Номальний опір: 4 Ом.
-Частотний діапазон: 5000,-30000 Гц.
-Максимальна потужність 200 Вт.
-Мінімальна потужність 80 Вт.
-Легко монтується в салон автомобіля й має високу якість звучання у всьому частотному діапазоні.

Комплектація
-Динаміки SONY XS-H99 2 шт.
-Декоративні решітки 2 шт.
-Шнури для під'єднання 2 шт.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 2" |
| Виробник | Sony |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Чутливість | 93 дБ |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
- Ціна: 290 ₴


