




Компонентна акустика Megavox MJW-SP683 16 см 380 Вт колонки динаміки в авто НЧ мід-бас 6 дюймів компоненти
Товар новий, пересилка новою поштою, запропонована не потрібна, у разі отримання оплата, САМОВІ 51Е

Звук дуже гарний буде задоволений
ВІДЛИЧНА ЯКІСТЬ ЗБІРКИ!
ВИСОКА НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ — 115 Вт
ІГРАЮТЬ НА РІВНІ JBL, KIXS!

Основні характеристики Megavox MJW-SP683:
Двосмугова акустична система.
Діаметр низькочастотного динаміка 165 мм
Діаметр високочастотного динаміка 26 мм
Частотний діапазон 35 Гц — 30КГц
Опір 4Ом
Номінальна/Максімальна потужність — 115/380 Ватів
Чутливість НЧ/ВЧ динаміка — 90/99 дБ
Керамічний магніт

Характеристики
Основні атрибути
Виробник Megavox
Тип Компонентна АС
Кількість динаміків 2 (шт.)
Номінальна потужність 115.0 (Вт)
Максимальна потужність 380.0 (Вт)
Форма Кругла
Імпеданс 4 (Ом)
Чутливість 99.0 (дБ)




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Виробник | Megavox |
| Тип | Компонентна АС |
| Максимальна потужність | 115 Вт |
| Номінальна потужність | 380 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 93 дБ |
- Ціна: 1 500 ₴




