




Автомобільні пищалки Твітери акустика 300 ват пара колонки MTW-133F автоакустика ВЧ динаміки Megavox
Відправка по новій пошті ,ціна за пару товар в наявності
Просимо звернути увагу, що даний товар післяплатою не висилається ,тільки по передоплаті

Акустична система Megavox MTW-133F володіє чистим і багатим звучанням
•Діаметр звукової котушки: 26 мм
•Охолодження звукової котушки здійснюється магнітною рідиною
•Матеріал діафрагми: PEI
•В якості магніту динаміка використовується сплав на основі високоефективного стронцію — 22г
•Номінальний опір: 4 Ом
•Частотний діапазон: 90-29000Гц
•Легко монтується в салон автомобіля і має високу якість звучання у всьому частотному діапазоні

Номінальна потужність: 100Вт
Максимальна потужність: 300Вт
Чутливість 99 дБ
•Надійний захист динаміків забезпечує міцна сталева сітка
•Вага: 240 г

Габарити: 205 х 118 х 33 мм
Комплектація Megavox MTW-133F:
Акустична система для автомобіля Megavox MTW-133F
Фірмова упаковка


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Megavox |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 2" |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Чутливість | 89 дБ |
| Тип | Твітер |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴


