




Автомагнітола 2 din 2 дін Pioneer 7018 BT сенсор 7 читає всі формати вихід на камеру блютуз двухдінова usb
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка новою поштою ,оплата при отриманні ,магнітола в багатій комплектації
-повноцінна шахта
-пульт на кермо
-фішка на підключення
-облицювальна рамка


Дисплей сенсорний 7" 1024*680
Bluetooth
Роз'єм під Камеру заднього виду
Відео FullHD і Фото
Лінійний вхід AUX
Флеш накопичувач USB
Змінювана підсвітка
Зберігач екрану
Нічний режим
Вихід на зовнішні монітори
Пульт управління на кермо в ПОДАРУНОК

Технічні характеристики:
-7"-дюймовий TFT сенсорний екран цифровий 1024*680
-TF слот для карти, з USB 2.0 порт
-1080 P відео формат
-Підтримка аудіо формат відтворення mp3/wma/wav/avi/flac/ogg/ape
-Підтримка відтворення відео у форматі:
rm/rmvb/dvd (vob)/vcd dat)/mp1/mp2/divx/xvid/mp4/h263/h264/flv/3gp/swf/wmv/asf/mjpeg
-Підсилювач mosfet: 45 Вт X 4max Вихідна потужність
-Fm діапазон: 87,5 мГц-108.00 мГц (європа)
-З дистанційним управлінням
-Запам'ятовування режиму відтворення - фм/ tf/usb режим
-Функція годин
-Функція відключення звуку
-Bluetoth функції
-Bass і treble, L & R канал стабілізатор
-Aux функція
-Відео вихід
Комплектація:
2DIN автомагнітола
Дроти для підключення
Пульт управління на кермо
Інструкція
Шахта для кріплення
Рамка лицьова
Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AVI, FLAC |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| TV-тюнер | Немає |
| Наявність GPS-модуля | Ні |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Windows CE |
| RCA-виходи | 1 пара |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 6 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 176 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 176 град. |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | pioneer |
| Модель | 7022 |
- Ціна: 1 599 ₴



