




Підсилювач звуку 12/220 вольтів 2-канальний 2*120W естрадний еквалайзер караоке блютуз USB FM + пульт AV-327BT
Вирушаємо за новою поштою на день замовлення
окремо можна докупити набір кабелів для його під'єднання

Інтегровальний підсилювач UKC AV-327BT Bluetooth — підсилювач звуку, двоканальний з еквалайзером, з вбудованим програвачем, FM тюнером і з Karaoke.
Плеєр підсилювача відтворює файли з USB-накопичувачів, SD карт пам'яті та за блютузом.
Вихідна потужність по 120 Вт на канал за 4-хвового навантаження.
Живлення підсилювача від мережі 220V або від 12V, керується пультом ДК.
На лівій стороні розташовані 4 входи jack 6.3 мм для мікрофона і регулятори для них — гучність, відлуння, затримки, тембра.
Посередині розташовані кнопки керування й екран вбудованого програвача, тут же є 2 слоти для програвання з USB-накопичувача та SD карти.
На правій частині міститься 5-смуговий графічний еквалайзер — для кожного каналу окремий кнопка вимкнення еквалайзера.
Регулювати тембру та баланс можна регуляторами в лівій частині підсилювача за вимкненої кнопки EQ або з увімкненою кнопкою еквалайзером.
На тиловій панелі розташувалися роз'єми 2 лінійних аналогових входів і 1 вихід 2*RCA, гвинтові клеми для під'єднання акустики, телескопічна антена, вбудований мережевий кабель 220V і затискачі для під'єднання від 12V.
Підсилювач може відтворюватися від зовнішніх аналогових джерел, з USB накопичувачів (флешки, жорсткі диски) з карт пам'яті SD, через Bluetooth, є радіо FM 87.5-108 МГц.
Працює в класі B, Звук із мікрофона накладається на звук із будь-якого джерела, який у цей час відтворюється.

Характеристики:
Блок живлення: вбудований;
Схемотехніка: напівпровідниковий;
Karaoke: є;
Входи: audio input 2*RCA;
Виходи: audio output 2*RCA;
Живлення: 220V / 12V 5-10A;
Вихідна потужність: 50 Вт (4 Ом, 1 кГц 1 % THD);
Макс/ потужність: 120 Вт (4 Ом, 1 кГц, 10% THD);
Опір навантаження: 4-8 ОМ;
Частота: 20 Гц - 20 кГц;
Співвідношення сигнал/шум: >92 dB;
Регулятор тембра ВЧ 15 dB (за 10 кГц);
Регулятор тембру НЧ 15 dB (за 100 Гц);
Підтримувані формати: MP3, Wave;
Bluetooth 4,0;
Еквалайзер 5-смуговий графічний;
Підтримка: USB-флешнакопичувач, SD/MMC карт до 32 Гб;
РадіоFM: 87.5-108 МГц;
Вага: 2.8 кг;


| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підсилювач потужності |
| Кількість каналів | 2 |
| Номінальна потужність | 140 Вт |
| Пікова потужність | 240 Вт/канал |
| Кількість стереовходів RCA | 4 |
| Управління | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Виробник | UKC |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 2800 г |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опір динаміків | 4 Ом |
| Басовий еквалайзер | True |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
- Ціна: 2 700 ₴



