




Активний автомобільний корпусний сабвуфер 6" 500 ват бочка 12/24/220 вольт побутовий для велосипеда мопеда блютуз
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання за новою поштою — оплата у разі отримання
Чудово відпрацьовує низькі частоти, покупкою залишитеся задоволені

Цей сабвуфер є унікальним, його можна під'єднати до комп'ютера, телевізора, музичного центру,
автомагнітолу тощо.
6" Сабвуфер Xplod з вбудованим підсилювачем "труба" ("boombox").
Довга, округла, тунелева форма дає змогу краще отримувати низькочастотний звук.
Спеціальний матеріал обшивки забезпечує внутрішній динамічний природний і глибокий бас.
Мембрана динаміка захищена від зовнішніх пошкоджень тонким,але міцним сталевим корпусом
Чорний стильний колір добре гармонує з інтер'єром і оббивкою будь-якого автомобіля.

Пікова потужність: 500W
Номінальна: 200W
Розміри: 40*20*21
Живлення: 12В і 220В
Регулювання: тембра, Баса, гучності, Кнопки керування відтворенням


| Корпус сабвуфера | |
|---|---|
| Довжина | 400 мм |
| Фазоінвертор | Так |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Тип | Сабвуфер |
| Форма | Кругла |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6" |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Чутливість | 92 дБ |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Кількість смуг | 2 |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 200 |
- Ціна: 1 800 ₴




