Новинка










Автомагнітола піонер 7040 універсальна двухдінова 7" вихід на камеру пульт блютуз на кермо магнітофон Pioneer
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отправка по новой почте ,оплата при получении ,магнитола в богатой комплектации
все что нужно для установки и подключения уже есть в комплекте сразу ,ничего не надо бегать и докупать

камери заднього виду можна докупити окремо ,в комплект не входять

Дисплей сенсорный 7" 1024*680
Bluetooth
Розъем под Камеру заднего вида
Видео FullHD и Фото
Линейный вход AUX
Флеш накопитель USB
Изменяемая подсветка
Хранитель экрана
Ночной режим
Выход на внешние мониторы
Пульт управления на руль в ПОДАРОК

Технические характеристики:
-7"-дюймовый цифровой TFT сенсорный экран 1024*680
-TF слот для карты, с USB 2.0 порт
-1080 P видео формат
-Поддержка аудио формат воспроизведение mp3/wma/wav/mkv/flac/ogg/ape
-Поддержка воспроизведение видео в формате:
rm/rmvb/dvd (vob)/vcd dat)/mp1/mp2/divx/xvid/mp4/h263/h264/flv/3gp/swf/avi/asf/mjpeg
-Усилитель mosfet: 45 Вт X 4max Выходная мощность
-Fm діапазон: 87,5 мГц-108.00 мГц (європа)
-З дистанційним управлінням
-Запам'ятовування режиму відтворення - фм/ tf/usb режим
-Функція годин
-Функція відключення звуку
-Bluetoth функції
-Bass і treble, L & R канал стабілізатор
-Aux функція
-Відео вихід

Комплектація:
2DIN автомагнітола
Дроти для підключення
Пульт управління на кермо
Інструкція
Шахта для кріплення
Рамка лицьова
Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | MPEG4, DivX, MP3, JPEG, AVI |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| TV-тюнер | Немає |
| Наявність GPS-модуля | Ні |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Windows CE |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 5 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | pioneer |
| Модель | 7040 |
- Ціна: 2 200 ₴




