




Активний сабвуфер бочка в машину авто 10" 500 ват НЧ динамік колонка 12/24/220v універсальний блютуз/фм/usb
Відсилання без передоплат через перевізника Нова Пошта
В оголошенні — опис, характеристики та ціна вказані за найбільший сабвуфер 10 дюймів (на фото
крайній праворуч)
Можна використовувати як в авто для посилення баса та низьких частот, яких бракує в авто, так і в
побутових умовах — гараж, квартира, будинок
має живлення 12-24-220 вольтів, легко під'єднується
відтворює звук із 5 джерел, а саме —usb/rca/aux/bt/micro sd (флешка/аукс/
блютуз/рца тюльпани/сд карта)

Чудово відпрацьовує низькі частоти, покупкою залишитеся задоволені
Сабвуфер потужністю 500 Вт із вбудованим підсилювачем, зроблений тунель зовнішньою формою,
що дає змогу отримувати найкращий низькочастотний звук, покритий спеціальним покриттям, що
дає змогу отримувати чистий і глибокий бас, мембрана 10-дюймового динаміка захищена від
пошкоджень захисним корпусом.

Цей сабвуфер є унікальним, його можна під'єднати до комп'ютера, телевізора, музичного центру,
автомагнітолу тощо.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

•Живлення 12V і 220V;
•Пикова потужність: 500W
•Номальні: 300W
•Розміри: Довжина 50 см/ Ширина 31 см/ Висота 31 см
КОМПЛЕКТАЦІЯ
•Сабвуфер 500 Вт
•Кабелю 220 В
•Кабель 12 В
•Пульт керування
•Коробка

ОПЛАТА
•У разі отримання
ДОСТАВКА
•Новою поштою

| Корпус сабвуфера | |
|---|---|
| Довжина | 500 мм |
| Фазоінвертор | Так |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Тип | Сабвуфер |
| Форма | Кругла |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 10" |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Чутливість | 93 дБ |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Кількість смуг | 2 |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 310 |
- Ціна: 2 540 ₴




