




Автомагнітола андроїд android 8.1 Pioneer PI-907 2 дин Volkswagen VW POLO PASSAT Гольф Skoda Octavia Seat
Універсальна 2 дин магнітоли для Фольксваген/шкода/сеат-Volkswagen/Skoda/Seat

Шустрий і сучасний апарат на базі андроїда 8,1
2/16 пам'ять ROM
екран —ips
Розмір виробу: 220 mm*210mm*130mm


Підходить на такі авто (ниж фото)

Характеристики:
Марка автомобіля Volkswagen, Skoda, Seat Діагональ дисплея 9 (дюймів)
Volkswagen, Skoda, Seat: Golf V (1K1) - 2003-2009; Golf VI (5K) — 2009-н.в.; Polo (MK5) - 2010-2011; Passat (3С2) - 2005-2010; Passat СС (3С7) - 2008-2012; Tiguan (5N1) - 2007-2011; Touran (1T1) - 2003-2006; Touran (1T2) - 2006-2010; Scirocco (13) - 2008-2011; Transporter (T5) — 2011-н.в.; Caddy (2KB/2CB) - 2004-2012; Jetta (1K2) - 2005-2010; Jetta (5K2) — 2010-н.в.; New Beetle (11) — 2011-н.в.; SEAT: Altea (5P1) — 2005-н.в.; Toledo (5P2) - 2004-2009; Altea XL (5P5) - 2007-2009; Leon* (1P1) - 2005-2010; SKODA: Rapid* (NH) - 2013-н.в.; Octavia A5* (1Z5) 2004-2012; Roomster* (5J) - 2006-2010; Yeti* (5L7) - 2009-2012; Superb* (3T4) — 2008-н.в.; Fabia (5J2) - 2007-2012; Fabia (5J5) - 2007-2012 *
Офіційний опис:
Штатна автомагнітола 9" pi-907 Android 8.1 (іноді звана 2din для Volkswagen):
Автомагнітола штатна для автомобілів Фольксваген (VW) на основі T3 QUAD-Core процесора Cortex-A7 1.8 GHz з 4 ядрами;
Графічний процесор (відеопришвидшувач) Mali-400 MP2;
Оперативна пам'ять DDR: 2GB;
Вбудована пам'ять ROM: 16
Версія операційної системи Android 8.1;
Приймач FM-радіо;
Поддержка GOOGLE PLAY (ANDROID MARKET);
4 варіанти меню;
Російська мова меню й українська мова як опція;
Виходи на акустику 4х50 Вт;
Дисплей сенсорний із діагоналлю 9" (роздільна здатність екрана 1024X600);
Bluetooth v3.0 з профілем A2DP для гучного зв'язку та для підтримки периферійних пристроїв (OBD2-датчики, TPMS-системи);
Вбудований мікрофон;
Вихід для зовнішнього мікрофона (зовнішній мікрофон у комплекті);
Вбудований Wi-Fi модуль;
Слот для карт пам'яті micro SD;
2 USB слоти з подовжувачами на задній панелі;
Підтримка керування кнопок із керма (аналогових), а також цифрових за додатковими CAN-адаптерами;
Можливість під'єднання 3G/4G модему;
Лінійний стереовихід;
Відеовихід;
Відеовхід для камери (PAL);
Додатковий відеовхід;

У комплекті:
-Автомагінітола
-фішка на під'єднання
-gps-антена
-перехідник на радіо
-канбус (canbus)


| Екран | |
|---|---|
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Кут огляду по вертикалі | 176 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 176 град. |
| Основні | |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Виробник | Pioneer |
| USB-інтерфейс | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Потужність | 200 Вт |
| TV-тюнер | Є |
| Стан | Новий |
| Передня панель | Незнімна |
| RCA-виходи | 3 пари |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Додаткові характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Так |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Входи і виходи | |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 115 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 907 |
| Марка | pioneer |
| Ширина | 220.210 |
- Ціна: 7 500 ₴




