




Автомагнітола Pioneer 8702 2 din дін андроїд 8.1 android GPS навігація IPS екран 2/16 ROM/RAM сенсор 7" Піонер
Мультимедійно-навігаційна система Піонер на базі андроїда поєднує управління як сенсором так і кнопками на бічній панелі

Пристрій оснащений яскравим 7-дюймовим сенсорним екраном(IPS) з високим дозволом і широкими кутами обора.
Магнітола добре реагує на дотики ,чуйний сенсор
Відправлення здійснюється через нову пошту з оплатою при отриманні ,без передоплат
Гарантія 12 міс
Є версія з короткою шахтою (на останніх фото в оголошень )

Є також і камери заднього виду до них (у комплект не входять)
Технічні характеристики:

- Екран 7 дюймів, сенсорний, ємнісний (1024х600 пікселів)
- Операційна система Android 8,1
- Процесор ARM Cortex A7 1,8 GHz, 4 ядра
- Оперативна пам'ять 2049 Мб
- Внутрішня пам'ять 16 Гб
- Максимальна потужність 4х50 Вт
- Тюнер FM/AM, пам'ять на 18 радіостанцій
- Вбудований модуль GPS (із зовнішньою антеною GPS в комплекті)
- Bluetooth A2DP з можливістю відтворення музики з мобільного телефону
- Мікрофон
- Wi-Fi
- USB
- MicroSD
- Вхід для камери заднього виду
- Можливість управління кнопками на кермі

Монтажний розмір 2DIN 177x100 мм.
Комплектація:
- Автомагнітола 8702
- шахта (в короткій версії -вуха для кріплення)
- Лицьова рамка 186 х 115 мм
- Зовнішня антена GPS
- Роз'єм ISO
- Пульт ДУ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Android |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 8 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 176 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 176 град. |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | pioneer |
| Модель | 8701 |
- Ціна: 4 400 ₴




