




Автомобільний Сабвуфер Активний 10" ССЕ Оригінал НЧ динамік з вбудованим підсилювачем 500 ват
Відправка по новій пошті -оплата при отриманні -НАЛОЖКА
Відмінно відпрацьовує низькі частоти ,залишитеся задоволені покупкою
Активний корпусний сабвуфер, 500 Вт 10"

Сабвуфер має регулятори звуку на самому підсилите і набір проводів для підключення.
Такий варіант підійде автолюбителям які люблять слухати якісний звук під час руху.
Пристрій можна підключити до будь-якої автомобільної магнітоли.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ОГЛЯД НИЖЧЕ:
Технічні Характеристики C-180AMP
Сабвуфер
Типорозмір: 25 см (10 дюйм.)
Номінальна потужність 250 Вт
Максимальна потужність - 500 Вт
тип корпусу: фазоінверторний
Вбудований підсилювач
Діапазон частот 40 — 250 Гц
Комплектація:
Сабвуфер

ПОТУЖНИЙ АКТИВНИЙ САБВУФЕР НА 500 ВТ!
БАС ДУЖЕ ГЛИБОКИЙ І ЯКІСНИЙ! КОРПУС НЕ ЗАЙМАЄ БАГАТО МІСЦЯ.
ЛЕГКО ПІДКЛЮЧИТИ ДО БУДЬ МАГНІТОЛІ

На відміну від більш дешевих варіантів активний корпусний сабвуфер 10" CCE-180AMP виконаний на неодимових магнітах, має потужний вбудований підсилювач
Зробіть свій вибір! Придбайте товар будь-яким зручним для Вас способом. Натиснувши кнопку купити або залиште свій номер телефону та наш менеджер з Вами зв'яжеться. Також можна зробити замовлення в телефонному режимі.

Невеликі габарити, комплектація, простота підключення, фазоинверсное оформлення — м'який глибокий бас, динамічна головка захищена, потужності цілком достатньо.
Переваги:
1! Підійде для тих, хто не хоче морочитися з окремими підсилювачами і прокладанням дод. шумоізоляції для колонок!
2. Підійде для тих, у кого невеликий бюджет, але велике бажання слухати музику «красиво».
3. Звучить на тверду 5!
4. Простий в установці!
5. Виглядає гідно.
6. Є комплект для підключення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 10" |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Чутливість | 93 дБ |
| Тип | Сабвуфер |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Виробник | AMP |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 330 |
- Ціна: 4 500 ₴


