




Ваги торгівельні товарні 300 кг 40*50 см електронні ваги складські підлогові платформенні посилені
Всі ваги посиленого варіанту, платформа з армованої катаної сталі

У наявності 150-200-300-350-600 кг всі посилені зі стійкою
(є варіанти бездротових ваг — дивіться інші наші оголошення або набирайте по телефону)
Відправимо у ваше місто без передоплат через перевізника НОВА ПОШТА
Весь товар перед відправленням перевіряється — на всі ваги ГАРАНТІЯ 12 МІС

В оголошенні вказана ціна за ваги посилені зі стійкою на 300 кг
Відсилання товару в день замовлення
Ваги хороші та якісні ,телефонуйте та робіть замовлення прямо зараз

Характеристики:
Розмір робочої поверхні платформи, мм. 500*400
Матеріал робочої платформи — сталь.
Матеріал корпусу — сталь.
Найбільша межа зважування (НПВ), кг. 300
Найкраща межа зважування (НмПВ), кг. 0.100
Дискретність відрахунку, г. 100.
Тип індикатора рідкокристалічний.
Тип підсвітки LED, зелена, активна.
Калькулятор — є.
Зняття тари — є.
Автовстановлення нуля — є.
Живлення мережа 220 В., акумулятор 4 В.
Індикація низького заряду — є, світлозвукова.
Час роботи від акумулятора до 4 тижнів.
Температурний режим — 30o +40 °C.



| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 500 мм |
| Ширина платформи | 400 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
- Ціна: 2 850 ₴




