




Автомагнітола Pioneer 2 din дін тойота PI-607 для TOYOTA UNIVERSAL android 8.1 2/16 ROM андроїд +ТВ тюнер
Універсальна 2 дін магнітола для TOYOTA (ТОЙОТА

Спритний і сучасний апарат на базі андроїда 8,1
2/16 пам'ять ROM
Розмір Виробу:
-по шахті стандартний 2 дін розмір -178*100 мм
-з облицювання передньої панелі -224*103 мм
-глибина по шахті -145 мм
Всі фото реальні ,магнітола сучасна і спритна
Надається ГАРАНТІЯ 12 міс
повністю синхронізація з БК авто і мультируль
Гарантія на товар-12 міс ,БЕЗ САМОВИВОЗУ
ВИСИЛАЄМО БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТ В БУДЬ-яке МІСТО в день замовлення

Характеристики:
Офіційне опис:
Штатна автомагнітола для автомобілів ТОЙОТА на базі андроїда T3 QUAD-Core Cortex-A7 1.8 GHz з 4 ядрами;
Графічний процесор (відеоприскорювач) Mali-400 MP2;
Оперативна пам'ять DDR: 2GB;
Вбудована пам'ять ROM: 16
Версія операційної системи Android 8.1;
Приймач FM радіо;
Підтримка GOOGLE PLAY (ANDROID MARKET);
4 варіанти меню;
Російська мова меню і українська мова як опція;
Виходи на акустику 4х50Вт;
Дисплей сенсорний, з діагоналлю 7" (дозвіл екрану 1024X600);
Bluetooth v3.0 з профілем A2DP для гучного зв'язку і для підтримки периферійних пристроїв (OBD2-датчики, TPMS-системи);
Вбудований мікрофон;
Вихід для зовнішнього мікрофона (зовнішній мікрофон в комплекті);
Вбудований WiFi модуль;
Слот для карт пам'яті micro SD;
2 USB слота з подовжувачами на задній панелі;
Підтримка управління з кнопок керма (аналогових), а також цифрових по додатковим CAN-адаптерам;
Можливість підключення 3G/4G модем;
Лінійний стерео вихід;
Відео вихід;
Відео вхід для камери (PAL);
Додатковий відео вхід;

В комплекті:
-Автомагнітола
-фішка на підключення
-gps-антена
-пульт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Передня панель | Незнімна |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Потужність | 200 Вт |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| TV-тюнер | Є |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Android |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 607 |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 8 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Висота | 100 мм |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 176 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 176 град. |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | pioneer |
| Модель | 607 |
- Ціна: 5 300 ₴




