




Автоакустика Піонер 600 ват овали 6995 динаміки в авто автомобільні колонки Pioneer тилова акустика еліпси
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весь товар новий та перевіряється ,мов добре грають на всіх частотах ,залишитеся задоволені звуком

Є всі розміри цієї серії -10-13-16-овал, пищалки
Відправимо в ваше місто без передоплат ,Нова пошта

Самовивозу немає
Технічна характеристика:
Кількість смуг: п'ятиполосний

Бренд: Pioneer
Максимальна потужність: 600 Вт
Модель: TS-A6995S
Номінальна потужність: 100 Вт
Діапазон частот: 27-37000 Гц
Типорозмір: еліптичний
Серія: TS-A
Розмір динаміка: 6 x 9" (160 x 225мм)
Доставка по всіх регіонах України.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Форма | Овальна |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Кількість смуг | 5 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Чутливість | 92 дБ |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 270 ₴




